Konference

Naše nápady, jak ozvláštnit vaši konferenci

Spolupráce s naší event agenturou při pořádání různých konferencí není jen o přípravě tištěných materiálů, hledání vhodného místa a zajištění technického backgroundu nebo cateringu. Toto vnímáme jako samozřejmý základ.

Naší snahou je obohatit každou konferenci příjemnými a souvisejícími networking aktivitami a tím pomoci vytvořit příjemnou a přátelskou atmosféru, která zůstane uložena v paměti účastníků jako nevšední zážitek z absolvované konference. Právě samotná atmosféra mnohdy rozhoduje o celkově zanechaném dojmu a tím i kladnému feedbacku ze strany účastníků.

Níže je uveden seznam možných aktivit, které se již dříve osvědčily u našich klientů a na které máme pozitivní ohlasy. Podle požadavku zákazníka jsme samozřejmě připraveni zajistit i jiné aktivity, nicméně pokud takové rozšíření není vaším požadavkem, s plným respektem pro vás připravíme i takový scénář konference.

Malování nápadů

 • Zaznamenejte výsledky každodenních rozhovorů s účastníky na zeď ve formě grafiky/obrázku. Následující den účastníci dokončí započaté dílo.
Malování nápadů
Virtuální realita

Virtuální realita

 • Účastníci dostanou VR helmy, aby si mohli vyzkoušet, jak obstojí ve vyhrocené diskuzi na dané téma.

Neustále v pohybu

 • Účastníkům konference je k dispozici mnoho typů pohybových aktivit:
  — jízda na kole mezi sály
  — ranní rozcvička před zahájením pracovního dne
  — odpolední jóga
Neustále v pohybu
«Zdravé» pracovní přestávky

«Zdravé» pracovní přestávky

 • Balíček zahrnuje občerstvení ze surovin, jako jsou rajčata, květák a chřest. Každá porce má méně než 150 kalorií. Menu obsahuje také domácí zeleninové nápoje z čerstvého celeru a zázvoru.

Master class v průběhu přestávek

 • — příprava koktejlů
  — nakreslete obrázek
  — hodina zumby
Master class v průběhu přestávek
«Rande» podle zájmů

«Rande» podle zájmů

 • Účastníci vyplní svůj profil v příslušné aplikaci a uvedou, jaké informace chtějí sdílet a jaké informace je zajímají, a vyberou čas a místo schůzky. Organizátoři do harmonogramu zahrnuli také prostor pro komunikaci a vyčlenili speciální zóny.

Hřiště

 • Jakákoli akce může působit přívětivě a vstřícně nebo naopak nepřístupně na mnoha úrovních, včetně toho, jak je na místě zorganizovaná prostorově. Styl místa konání může usnadnit komunikaci prostřednictvím hracích prvků, interaktivního zasedacího pořádku a dalších atrakcí, jako jsou trávníky s obřími šachy nebo hrou jenga.
Hřiště
Speed-dating

Speed-dating

 • Formát rychlých rande je ideální, když se chcete seznámit s větším množstvím lidí. Můžete využít klasický speed-dating, kdy jedna část účastníků sedí u stolečků a druhá mění stolečky po 15 minutách. Nebo si můžete naplánovat obchodní schůzky se svými možnými budoucími partnery prostřednictvím aplikace.

Sponzorské koutky ve foyer

 • Sponzoři mohou využít možnosti upravit si foyer podle vlastního stylu. Lze prezentovat různé značky, a vytvořit příjemný prostor pro rozhovory a komunikaci.
Sponzorské koutky ve foyer
Přípravný večírek

Přípravný večírek

 • Dalším jednoduchým nápadem, jak podpořit networking v rámci konference s velkým počtem účastníků, je zarezervovat dobrou restauraci, a pozvat všechny, kdo se dostavili dříve, na přípravný večírek.

Klidná hodinka

 • V moderních podmínkách, kdy je každá minuta drahá, mají dospělí často problém s nedostatkem spánku. To může ovlivnit náš výkon, ale i zdraví nebo náladu. Vzhledem k tomu, že většina pracovních povinností začíná brzy, hrozí riziko, že pozornost účastníků postupně poleví, protože je skolí únava. Proč hostům nenabídnout hodinku klidu? Tuto techniku používají organizátoři automobilových show, které pořádají národní asociace prodejců aut. Pro návštěvníky, kteří ocení odpolední přestávku, byly ve foyer nainstalovány spací kóje.
Klidná hodinka
Psací stolek

Psací stolek

 • V průběhu jednání si většina účastníků zapisuje poznámky do notebooku. Proto jsme pro ně připravili školní stolky, kam si počítač můžou pohodlně položit. Na stolcích můžete kreslit, psát poznámky nebo rozvíjet myšlenky, abyste měli potravu na kolektivní brainstorming hned po přednášce.

Tiché disko

 • Zní to jako protimluv, nemyslíte? Tichá diska si však získávají popularitu. Při vstupu dostanou účastníci bezdrátová sluchátka. Na hudbu můžou tančit celou noc, a přitom si upravovat hlasitost dle chuti, a dokonce vybírat skladby. Organizátoři zase nemusí řešit, že by produkce rušila místní obyvatele v sousedních budovách.
Tiché disko

Nezávazná poptávka